Hakkımızda

Hakkımızda

Tarım Danışmanı Mehmet ELLİ 18.08.1988 yılında Adana ilinde dünyaya geldi. 16.06.2011 yılında Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri Bölümünden mezun oldu. 2011 yılından itibaren değişik firmalarda Ziraat Mühendisi olarak çalıştı. Daha sonra aile şirketi olan Anadolu Ark Otomotiv de sorumlu yönetici olarak 3 yıl süreyle görev yaptı. 16.02.2015 – 31.12.2021 yılları arasında Niğde Ziraat Odasında Tarım Danışmanı olarak görev yaptı. Bundan sonra ki süreç de 50 % 50 Tarımsal Danışmanlık Ofisi sahibi olarak serbest tarım danışmanı olarak kendi bürosunda hizmet vermeye devam edecektir.

Misyon Vizyon

MİSYONUMUZ: Tarımsal ve kırsal alanlarda toplumumuzun ekonomik ve sosyal yönden kalkınmasını sağlayıp, yurt içi ve yurt dışı pazarlara yönelik gıda ve tarım ürünlerine erişilebilirliğin artırılması, atıl kalmış tarım arazilerinin değerlendirilerek yöre ve ülke ekonomisinin kalkınmasın da önemli rol oynamaktır. 

VİZYONUMUZ: Hızla değişerek gelişen dünyamız da bilgi çağının gereklerini kullanarak Dünyada TÜRKİYE olarak hak ettiğimiz yerimizi almamıza katkı sağlamaktır.